top of page
Karla Šlechtová, hodnoty, zdravý rozum, důvěra, pracovitost, odhodlání
Odhodlání

Chceme-li něčeho dosáhnout, potřebujeme odhodlání. Ne všichni se s ním narodíme. Je to vlastnost, ke které se musíme dopracovat.  
 

Co znamená odhodlání pro mě? Udělat změny, které potřebujeme. Odvahu říkat nepříjemnou pravdu, sílu dotáhnout věci do konce. Nesnažit se zalíbit, ale jít vytrvale za svým cílem… 

A tím je pro mě služba naší zemi a jejím občanům.

Pracovitost

Dělat věci naplno je součástí mého naturelu.
A nejen mého. Jsem hrdá, že patřím k českému národu, který dovede pořádně zabrat. Co máme, jsme si získali sami. Umíme zatáhnout za jeden provaz a dokázat věci, které jiní považují za nemožné. Pracovitost je klíčem k úspěchu a já si cením všech, kteří to takto mají.

Zdravý rozum

 

Je to partner a pomocník, na kterého se mohu spolehnout. Někdy mám pocit, že zdravý rozum se vytrácí. Díky přemýšlení v zajetých kolejích občas nevidíme, co je kolem a zapomínáme, že jej máme. Zdravý rozum je ten, co nás posouvá vpřed. Nenechme se o něj připravit. Nedopusťme, aby všechny výdobytky moderní doby nám právě tuto základní hodnotu nahradily.

 

Důvěra

Vnímám důvěru jako základní pilíř každého mezilidského vztahu. I vztahu politika a voliče.

Důvěřujme si!

Díky důvěře jsme schopni vidět a využít to lepší

v nás i v ostatních. A díky této pozitivní motivaci pak máme mnohem víc energie a chuti dělat něco nejen pro nás samotné, ale pro všechny… pro celou naši krásnou zemi.

bottom of page