top of page

Projev ministryně obrany během přijetí medailistů a úspěšných sportovců ASC Dukla ze zimních olympij

(FOTOGALERIE)

Vážení a milí sportovci, členové armádní Dukly, trenéři a v zastoupení všichni, kdo se o vás starají,

chtěla bych vám poděkovat za vaše výkony, ale i za reprezentaci naší země, ať už jste se umístili na prvním, osmém nebo třetím místě. Všem vám gratuluji a děkuji vám za to! Jak jsem zatím poznala ministerstvo obrany a Armádu České republiky, musím pochválit všechny z vás, protože jste pro mě férovými hráči. Máte medaile a máte výkon. Pokud mě trochu pozorujete, víte, že mně také jde o výkon a to výkon na všech úrovních. Vy můžete být inspirací pro všechny zaměstnance ministerstva obrany, protože výkon odvádíte. Odvádíte ho dobrovolně, máte to v srdci, sport dělat chcete.

Doufám, že brzy budu moci navštívit celé Armádní sportovní centrum Dukla, se všemi sportovci. Vy jste naše top skupina, ale ocenění si

zaslouží všichni. Dnes ovšem předávám ocenění právě vám, kteří jste se umístili a doufám, že vás potěší i mnou schválené finanční ocenění, které snad aspoň trochu přispěje k vašim výkonům, za které opravdu děkuji.

Je pro mě čest být ve funkci ministryně obrany a mít Duklu pod sebou. Asi jste si všimli, že jsem Armádní sportovní centrum Dukla vytáhla přímo pod ministra, takže jste moji a já se o vás bezpečně postarám, to garantuji a slibuji. Samozřejmě do té doby, dokud budu ve funkci, tak uvidíme, jak to bude dál. Ale jste moji, nejste nikde schovaní a jste na vrcholu v rámci hierarchie ministerstva obrany.

Doufám, že budu mít prostor vás všechny blíže poznat, nejen takto při oficiální akci ve formálním oblečení, ale třeba v dresech jak jinak než s logem Dukly a ráda si s vámi nějaký sport zkusím, pokud to zvládnu.

Děkuji!

Karla Šlechtová

(19. března 2018, Ministerstvo obrany ČR, Praha)


bottom of page